Wiele osób zastanawia się nad tym, czy powinni polerować i woskować swój samochód. Jesteśmy warsztatem, który oferuje wam usługi polerowania samochodów w Łochowie. Dlatego też pomożemy wam rozwiązać tą problematyczną kwestię.

Woskowanie i polerowanie to słowa, które są często używane zamiennie i niepoprawnie przez weekendowych kierowców którzy chcą, aby ich samochody wyglądały jak salonowe. Rzecz w tym, że zarówno woskowanie jak i polerowanie, służą zupełnie innym celom.

Gruz drogowy, ptasie kupy i uszkodzenia, które narosły z biegiem czasu. Polerowanie nie nadaje nowego błysku samochodowi. To wosk sprawia, że ​​samochody błyszczą.

Zapewnia również powłokę ochronną farby, która zapobiega blaknięciu i działa jako ochrona przed zadrapaniami. Wielu weekendowych kierowców uważa, że ​​utrzymanie lśniącego samochodu w czystości jest łatwe. Weź wiadro, gąbkę, trochę płynu do mycia naczyń, stary ręcznik z szafy na bieliznę i gotowe. Taka strategia czyszczenia samochodu byłaby w porządku, gdyby nie brudne wiadro, zużyta gąbka, płyn do mycia naczyń i stary ręcznik. Jak wszystko w życiu, aby osiągnąć zamierzone rezultaty, musisz używać odpowiednich narzędzi. Z tego samego założenia wychodzimy oferując wam usługi polerowania samochodów w Łochowie.

Gdy samochód będzie czysty i suchy, spójrz na lakier. Jeśli zauważysz uszkodzenia, zadrapania, odłamki kamieni, plamy wodne, kawałki ptasiej kupy lub części robaków, czas wypolerować samochód. Czemu? Ponieważ polerowanie usunie te brzydkie nierówności i wygładzi powierzchnię Twojego samochodu. Lakiery występują w trzech formach: w kremie, w sprayu i w płynie. Kiedy wypolerujesz swój samochód i to będzie on wyglądał naprawdę elegancko. Jeśli w ciągu ostatnich kilku miesięcy woskowałeś swój samochód i nadal wygląda lśniąco, to już gotowe, polerowanie poprawiło wygląd twojego lakieru. Jeśli jednak minęło więcej niż kilka miesięcy, nałóż wosk na swój samochód. Będzie on wtedy wyglądał o wiele lepiej.

Lakier samochodowy mocno cierpi przez lata użytkowania pojazdu. Uderzają w niego kamienie, przykleja się do niego błoto, a ludzie otwierają drzwi samochodu zbyt mocno. Dodaj słońce, ptasią kupę, zgubny wpływ czasu, a sam zobaczysz jak zacznie wyglądać farba. Polerowanie zadba o problem z robakami czy odpryskami, ale to wosk przywróci blask twojej farbie. Woski, które jest również w postaci kremowej, sprayu i płynu, mający również pochłaniacze UVA i UVB, które to chronią farbę przed słońcem.